چرا Aran Enterprise بهترین جایگزین برای Magento Enterprise است؟

Aran Enterprise به شما این فرصت را می دهد تا بر رشد نامحدود فروشگاه اینترنتی خود متمرکز شوید و دیگر نگران درگیریهای دست و پا گیر با مجنتو نباشید.

واما برای یافتن اینکه چرا شما باید کسب و کار خود را با Aran Enterprise پیاده سازی و توسعه دهید به ادامه این مقاله توجه نمایید.

امروزه در دنیای تجارت الکترونیک ابزارهای زیادی برای ساخت وبسایت فروشگاه اینترنتی وجود دارد. از جمله این سیستم ها، سیستم مدیریت فروشگاه magento می باشد که جزو محبوبترین سیستم های فروشگاه ساز در دنیا می باشد. اما به واقع این سیستم برای چه نوع کسب و کاری و چه زمانی مناسب است؟ آیا واقعا تمامی اهداف شما را پوشش می دهد؟ در این مقاله سعی می کنیم که مزایا و معایب مجنتو را بررسی کرده و ببینیم که آیا برای کسب و کار شما مناسب است یا خیر

معایب مجنتو

سنگین بودن :‌ یکی از مهمترین معایب مجنتو بالا بودن زمان بارگزاری وبسایت می باشد. مخصوصا با سرعت اینترنت کشور این موضوع می تواند آزاردهنده باشد.

هزینه بر بودن : درست است که مجنتو نسخه community رایگان است اما اگر به دنبال راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی تمام و کمال باشید باید نسخه enterprise آنرا تهیه نمایید که علاوه بر هزینه بالای سالیانه پشتیبانی کاملی برای ایران ندارد و عملا دست شما برای این مسٔله باز نخواهد بود.

قالب ها و پلاگین های پولی : این درست است که پلاگین و قالبهای زیادی برای مجنتو وجود دارد اما اکثر آنها رایگان نبوده و آنهایی هم که رایگان هستند از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند. و این موضوع هزینه های زیادی را برای راه اندازی وبسایت به شما تحمیل خواهد کرد.

کم بودن توسعه دهندگان: شما قطعا در حین کار با مجنتو نیاز پیدا خواهید کرد که امکاناتی اختصاصی برای خودتان به سیستم اضافه کنید. این در حالیست که تعداد توسعه دهندگان مجنتو در ایران کم بوده و دست شما از این لحاظ بسته است.

- امکانات زیاد اما بلا استفاده و پیچیده: تمامی این امکانات در نرم افزار Aran Enterprise از امکانات مورد نیاز موفق و به روز دنیا به سادگی و بدون پیچیدگی پیاده سازی شده اند.

در کل اگر به دنبال ساخت فروشگاه اینترنتی در زمان بسیار کوتاهی هستید و همچنین توسعه دهنده مجنتو خبره ای دارید مجنتو می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. اما در غیر اینصورت با بزرگتر شدن کسب و کارتان قطعا مجنتو دست و پای شما را خواهد بست و دچار مشکلات عدیده ای خواهید شد. لازم به ذکر است که علاوه بر مجنتو سیستم های فروشگاه ساز دیگری مانند prestashop,opencart,woocommerce و ... نیز موجود می باشند اما بدلیل کیفیت پایینتر در این مقاله مورد بررسی قرار نگرفتند.

شکی نیست که نرم افزار مجنتو در برطرف کردن نیاز فروشگاههای کوچک و متوسط می تواند کارآمد باشد اما برای داشتن فروشگاه اینترنتی در سطح حرفه ای نیازمند نرم افزاری خواهید بود که قابلیت گسترش داشته باشد و از این رو ما نرم افزار فروشگاهی آران را که دارای مزایای زیر میباشد به شما پیشنهاد می کنیم.

استفاده از جدیدترین و بهترین تکنولوژی ها : یکی از مهمترین ویژگی های نرم افزار آران استفاده از تکنولوژی های روز دنیاست. استفاده از تکنولوژی هایی مانند ElasticSearch ,Redis ,MongoDB و... باعث ایجاد تجربه بهتر استفاده از وبسایت برای مدیران و کاربران می شود.

طراحی اختصاصی : آنچه را که در رویا دارید بسازید. هرچقدر در مجنتو دستتان در انتخاب قالب وبسایت بسته است ما در آران به شما کمک می کنیم تا وبسایتی با سلیقه خودتان برسید.

چندزبانه بودن : اگر قصد دارید وبسایت فروشگاهیتان علاوه بر کشور عزیزمان ایران در سایر کشورها هم فعالیت داشته باشد نرم افزار آران با امکان چندزبانه کردن وبسایت براحتی این کار را برای شما انجام خواهد داد. همچنین امکان تعریف واحد پولی های مختلف در سیستم وجود دارد که باعث می شود در سریعترین زمان ممکن سایت خود را در سایر کشورهای جهان فعال نمایید.

پشتیبانی قدرتمند :‌ در بررسی مجنتو به این موضوع اشاره کردیم که با استفاده از مجنتو پشتیبانی انچنان مناسبی نخواهید گرفت حال آنکه در آران از ابتدا تا به ثمر نشستن کسب و کارتان کمکتان خواهیم کرد و هرزمانی که بخواهید در کنارتان خواهیم بود.

سرویس های اضافی: علاوه بر نرم افزار فروشگاه اینترنتی گروه آران خدمات دیگری نظیر: بهینه سازی SEO وبسایت، عکسبرداری از کالا، ارسال محصولات و خدمات متنوع دیگری را به شما ارایه می دهد.