خدمات گروه آران

یکی از نقاط قوت ما وجود نرم افزار فروش بومی است که توسط متخصصین آران برنامه نویسی شده و در مقایسه با پلتفرم های تجارت الکترونیک تجاری مطرح دنیا که در سطح Enterprise مورد استفاده قرار می گیرند، در امکانات، سرعت، امنیت، سادگی پنل مدیریت و بسیاری موارد دیگر برتری های محسوسی دارد

عکاسی با کیفیت از محصولات به معرفی هرچه بهتر محصولات کمک می نماید و ما با داشتن گروهی از عکاسان و گرافیست های حرفه ای کلیه ی مراحل مربوط به عکاسی و ویرایش عکس­ها و بهینه سازی آنها برای قراردادن در قالب وبسایت را برای شما انجام می دهیم.

بدون نگرانی کالاهای خود را به وب سایتتان اضافه نمایید چرا که گروه آران با کادری مجرب و آموزش دیده به تدوین متون وب سایت شما بر اساس اصول SEO (SEO Copywriting) می پردازد.

با خدمات CRM گروه آران تمام اجزاي سازمان خود را يكپارچه نموده، اطلاعات را در بين تمام كاربران به اشتراك گذاشته و مانع از تكرار بيهوده كارها شوید.

با برداشت کالا از انبار فروشنده و تحویل به موقع آن به خریدار، گروه آران شما را در کاهش دغدغه های ناشی از حمل و نقل محصولات کمک می نماید.

گروه آران با انجام تبلیغات کلیکی در وب سایت های مختلف، تبلیغات و بازاریابی در شبکه های اجتماعی شما را در جهت هر چه شناخته تر شدن برندتان و همچنین افزایش میزان فروش محصولاتتان یاری می نماید.

مزایای فراوان تبلیغات محیطی از قبیل: تضمین دیده شدن، امکان دیده شدن مکرر و بازار هدف انتخابی نقش پررنگی در شناسایی محصولات شما به مخاطبانتان دارد. تبلیغات محیطی قادر است تمام جزییات تبلیغاتی را بدون اعمال نظر افراد، در معرض دید مخاطبان قرار دهد. از این رو ما در آران برای تبلیغات محیطی اهمیت زیادی قائل بوده و می توانیم تجربیات خودمان در این زمینه را در اختیار شما قرار دهیم.

برای آنکه شما بازدید کننده و مشتری بالقوه ای داشته باشید باید روی افزایش بازدید کننده خود تمرکز کنید و اصلیتی ترین و مهم ترین روش بازاریابی از طریق موتورهای جستجو است . پس خدمات SEO در کسب و کارهای کنونی، سکه شانس و عامل رونق روزافزون می باشد. گروه آران با نصب ابزارهایی نظیر google analytics و google webmaster ، بازاریابی محتوا (content marketing)، ایجاد وبلاگ و برنامه ریزی نشر مستمر آن و برنامه هایی از این دست حضور شما در صفحه اول گوگل را تضمین می نماید.

ثبت سفارش مشتریان تلفنی، چک کردن موجودی کالا قبل از تایید نهایی سفارش، پاسخ به سوالات مشتریان در مورد محصولات موجود بر روی وبسایت، پیگیری ارسال مرسولات، نظرسنجی از مشتریان در مورد میزان رضایتمندی آنها از نحوه ی ارائه ی خدمات و کالاهای ارسالی تنها قسمتی از خدماتی است که گروه آران در بحث خدمات فروش و پس از فروش به شما ارائه می دهد.